Meble warsztatowe producent

Wybór mebli warsztatowych producenta, który dba o solidne wykonanie swoich propozycji, to doskonały sposób na dobrą organizację przestrzeni na długie lata. Melmet proponuje swoim klientom meble odporne na zniszczenia, które sprawdzają się w szczególności w warsztatach i garażach oraz w pracowniach. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, dzięki zastosowaniu praktycznych systemów półek, szuflad i szafek. Dodatkowo montuje się w nich zamki, stanowiące solidne zabezpieczenie.





Propozycje Melmet do warsztatu: szafy, szafki, stoły i wózki warsztatowe



Dopasowanie odpowiednich mebli do warsztatu lub garażu wymaga dokładnego wymierzenia jego powierzchni. Należy także zastanowić się ile przedmiotów miałyby one pomieścić. W zależności od tego można wyposażyć pomieszczenie w szafy lub szafki. Te drugie mogą być ustawione na stałe lub być wyposażone w kółka, umożliwiające ich przesunięcie w dowolnej chwili. Sprawdzają się szczególnie w mniejszych przestrzeniach, które trzeba często przeorganizowywać, ułatwiając sobie pracę.



Warsztat to także miejsce, w którym nie może zabraknąć wytrzymałego stołu. Te od Melmet stanowią świetne połączenie blatu roboczego z praktycznymi szufladami i szafkami. Dzięki nim nie stracisz miejsca pod stołem, a w szafkach schowasz najpotrzebniejsze narzędzia i podręczne akcesoria do pracy. Możesz również dokupić wózek warsztatowy, który jest połączeniem mebla do przechowywania z wygodnym wózkiem. Chwytając za uchwyt można go dowolnie przesuwać i sięgać po niego w momencie, gdy jest potrzebny.



MELMET ZBIGNIEW JAN GRABARSKI
Dębowa Łęka 9
67-400 Wschowa
tel. 721-16-22-56

  • Bądź pierwszym, który skomentuje

Zobacz także:

Szafy metalowe

Szafy metalowe

1 wpis

4 wpisy

0 wpisów

0 wpisów

3 wpisy

0 wpisów


Kategorie