Wiata dla palaczy

Wiata dla palaczy

Organizacja miejsc, w których każdego dnia gromadzi się wiele osób z różnych środowisk, wymaga dokładnego przemyślenia. Gdy potrzebne jest zbudowanie i zamontowanie konstrukcji, takich jakwiata dla palaczy lub palarnia trzeba wziąć pod uwagę lokalizację i wielkość danego obszaru, na którym takowa miałaby się znaleźć. Takie właśnie realizacje proponuje producent, którego witryna internetowa to inoplex.pl. W swej ofercie posiada bardzo wiele rozwiązań. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się wiaty modułowe. Taki rodzaj konstrukcji daje możliwość dowolnego rozbudowywania stelaży o kolejne moduły. Zamawiający musi  w tym wypadku wybrać spośród dwóch dostępnych rozwiązań:

  • palarni wykonanej z czarnej cynkowanej stali, pomalowanej na wybrany kolor,
  • palarni wykonanej ze stali nierdzewnej.

Wiata chroni zarówno palaczy, na przykład przed deszczem lub silnym wiatrem, jak i przeciwników palenia, izolując ich od ekspozycji na dym. Każda z palarni może zostać wyposażona w popielnice i ławeczki. Klienci mają szansę tworzenia własnych projektów, dzięki którym otrzymają realizację w stu procentach odpowiadającą na ich potrzeby. 

Dobrym pomysłem w przypadku palarni publicznej jest zastosowanie stali nierdzewnej. Materiał ten jest trwały, a jego cena stosunkowo przystępna. Na stronie producenta zamieszczono wiele zdjęć, które prezentują dostępne propozycje. Pokazano tam również kilka projektów stworzonych na indywidualne życzenie klientów. Mogą to być doskonałe podpowiedzi i inspiracje dla nowych zamawiających.

Ignacy Ostrowski 2020-10-28 0 komentarzy

Skomentuj wpis